Олімп
Олімп
Винница
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа коммерческой недвижимости (13)

  • Олімп
    410 000 $
    205 $/м²

    Железнодорожный пер., 7

    многофункциональное помещение
    2000 м²
    сегодня
    Продаж складського приміщення з магазином та офісним приміщенням. Світло, газ, вода.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Олімп
    132 811 $
    2 173 $/м²

    Келецкая ул., 123

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    61.13 м²
    вчера
    Комерційне приміщення в фасадному торговому центрі. Розтермінування на 2,5 роки.
    Риелтор
  • Олімп
    420 000 $
    933 $/м²

    Нансена, 9

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    450 м²
    сегодня
    Комерційне приміщення, ділянка під комерцію 5.44 сотки. Підходить для любого виду діяльності. 118248.
    Риелтор
  • Олімп
    620 000 $
    1 305 $/м²

    Привокзальна, 16

    многофункциональное помещение
    475 м²
    сегодня
    Продам СТО в районі Замостья, 2/2 ц 475 кВ м, 6 боксів, магазин автозапчастин, автопідйомники, компьютерна діагностика, склад автозапчастин. Другий поверх офіси. Ділянка 5 соток приватизована + 7 соток в сервітуті. Додаткова інформація по номеру телефона.
    Риелтор
  • Олімп
    2 500 $
    1 042 $/м²

    Мичурина ул. (Мічуріна), 2а

    склад
    2 м²
    1 нед. назад
    Продаж підвального приміщення.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Олімп
    33 000 $
    110 $/м²

    Береговая ул., 1

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    300 м²
    1 нед. назад
    Пропоную до продажу діючий бізнес - лісопилорама. В ціну входять ВСІ ПОРІЗОЧНІ СТАНКИ, а саме: -многопилсамохідний, -пилорама стрічкова "Шафар", -звичайна пилорама стрічкова, -продольний станок для обрізки дошки, -циркулярка з фуганком, -торцювальний станок для нарізки заготовки. А також у ціну входять: -фуганок з циркуляркою заводський -рейсмус з протяжкою, -ще одна циркулярка з фуганком, -гранулятор для виробництва комбікорму і пелетної заготовки, -олійня для виробництва нерафінованої сиродавленої олії (з фільтрами в комплекті), -ТРАКТОР (щодо марки - уточнювати у власника) Приміщення лісопилорами знаходиться на приватизованій ділянці - 9 соток (офіційних), але территоріально іще +20 сот...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Олімп
    45 000 $
    733 $/м²

    героїв майдану, 86

    многофункциональное помещение
    61.4 м²
    1 нед. назад
    Комерційне приміщення в центрі м. Оратів вигідна інвестиція! Пропонується до продажу нежитлове приміщення в самому центрі міста, поруч із відділенням Нова пошта.Це ідеальне місце для бізнесу! Загальна площа: 61, 4 кв.м (згідно техпаспорту) Планування: 1.просторий торговий зал 2.вбиральня 3.тамбур 4.кладова 5.підсобне приміщення Комунікації: *Вода та каналізація заведені *Електроенергію потрібно підключити (власник готовий допомогти з оформленням) Приміщення чудово підійде під магазин, салон краси, аптеку, офіс, кавярню або інший вид діяльності. Ціна: 45 000 доларів США Готові вислухати пропозиції щодо ціни. Телефонуйте для детальної інформації та перегляду! 120494
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Олімп
    210 000 $
    318 $/м²

    Украінська, 4

    многофункциональное помещение
    660 м²
    1 нед. назад
    с. Іванівка Продається по Тиврівському шосе, 16 км від Вінниці. Промисловий об'єкт - будівля цегельна. Висота 5.5 м. Загальна площа 664 кв.м. під виробництво чи другий вид діяльності. Світло 30 кВт, поруч газ. Ділянка 1 га під виробництво або с/господарське використання. + Ангар 900 кв.м. та площадка для ремонта і обслуговування Детальніше по інформації за телефоном.
    Риелтор
  • Олімп
    790 000 $
    226 $/м²

    Безимянный проезд, 18

    Відеотур
    производственное помещение
    3500 м²
    1 мес. назад
    Продам діючий, прибутковий бізнес! Агро господарство у Барському районі Вінницький області, загальною площею 65 Га, з яких 45 Га задіяно під бізнес - вирощування плодово-ягідних культур - яблук, абрикос, черешні, груш (загалом біля 40 тисяч дерев), малини (10 тисяч кущів), а 20 Га - вільної землі для подальшого розширення. Є велике фруктосховище на 350 тон продукції та ще одне складське приміщення на 50 тон, будинок управляючого з двох кімнат, столової, санвузла, душової та сауни, будинок для персоналу з двох кімнат, своя електропідстанція на 25 кВт , своя водяна скважина 50 метрів глибини та водонапірна башта Рожновского на 16 тон води, є також техніка - трактори та обприскувачі, біля 20 ти...
    Риелтор
  • Олімп
    950 000 $
    1 188 $/м²

    Кореатовичів, 91

    помещение для оказания услуг
    800 м²
    1 мес. назад
    Продам діючий ресторан "Колиба" в центрі міста Вінниця, над річкою Південний Буг. Має 400 посадкових місць, 4 банкетних зала, кілька зимових та літніх альтанок, літня тераса над водою, дитячий майданчик, парковка на 40 авто, заїзд з центральної вулиці. Окупність даного обєкта 4-5 років. Земля 30 соток в приватній власності!!!
    Риелтор
  • Олімп
    235 000 $
    522 $/м²

    Богуна, 2

    помещение свободного назначения
    450 м²
    1 мес. назад
    Мальовнича Буша є сакральним місцем сили Поділля. Ця долина була осередком трипільської культури. Живописний Гайдамацький Яр та Козацька фортеця, боронили ці краї від загарбників. Цілюща вода, багата кремнієм та енергетика цих місць приваблює туристів та шанувальників ретриту. Продається прибутковий бізнес в селі Буша - база відпочинку «Гайдамацька долина». Площа території — 3,5 га: зелена зона з мальовничими природними скелями, простір для розвитку, усамітнення та гармонії з природою. Через територію протікає річка з штучним водоспадом — місток через воду веде прямо в ліс, створюючи чарівну атмосферу єднання з довкіллям. База дуже функціональна — ідеальна як для приватного відпочинку, так і...
    Риелтор
  • Олімп
    640 000 $
    278 $/м²

    Лисенка, 23

    производственное помещение
    2300 м²
    2 мес. назад
    М'ясокомбінат ,з холодильними камерами 600м². Запрошуємо на перегляд
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Олімп
    430 000 $
    379 $/м²

    Порика, 28

    помещение для оказания услуг
    1134.3 м²
    2 мес. назад
    Продаж готового ресторанного бізнесу. Є тераса з виходом на річку Південний Буг. Автономне газове опалення. Електрика. Приміщення може бути як і під супермаркет чи торговий центр. Запрошуємо вас на перегляд
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: